Biz

image3

 Prometheus 1995 yılında Mehmet Yücel Atış tarafından kurulmuştur. Merkezi İstanbul olmak üzere, yurtiçi ve yurtdışında iş ortakları ile çalışmaktadır. Danışmanlık, Eğitim, Yetenek Avcılığı,Yayıncılık&Tasarım ana alanlar olarak tanımlanmıştır.

Farklı sektörlerden, farklı büyüklükte yerli ve yabancı çok sayıda şirketin danışmanlığını yürütmektedir. Uzun süreli iş ortaklığı müşteri ilişkilerindeki bakış açısıdır.

Ürettiği çözümler Prometheus’a aittir. 

Her müşteri & şirket özeldir mantığından hareket eder.

Danışmanlık ve eğitimci kadrosu alanında deneyim kazanmış yerli ve yabancı profesyonellerden oluşmaktadır.
Her alanda, o alanın en iyi uzmanları ile çalışma kapasitesine sahiptir.

Çalışmalarında İş Ahlakı ilkelerine karşılıklı olarak uymayı temel ilke edinir. 

Gizlilik, güven, doğaya ve topluma saygı temel değerleridir.

İşsizliğe çözümler üretmek Kurumsal Sosyal Sorumluluk alanıdır.

image4

 M. Yücel ATIŞ

İşletme mezunu olan Atış, Ücret Yönetimi konusunda yüksek lisans yapmıştır. Profesyonel iş yaşamında sırasıyla; İnterbank’ta Aday Bankacı, Kordsa’da İnsan Kaynakları Uzmanı, STFA Holding’de İnsan Kaynakları Müdürü, Başer-Colgate’de İnsan Kaynakları Direktörü, Alcatel’de İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı, Koç Holding’de İnsan Kaynakları Proje Yönetmeni olarak görev yapmıştır. 

Prometheus Danışmanlık Genel Müdürü olan Atış, SHRM (Uluslararası İnsan Kaynakları Yönetimi Derneği), ACA (Amerika Ücret Yönetimi Derneği), ICF (Uluslararası Danışmanlar Grubu), ESOP Professionel (Employee Stock Ownership Plan), ITAA (Amerika Bilgi Sistemleri Derneği), ISPI (Performans Yönetimi Enstitüsü), AMA (American Marketing Assocation), ASTD (American Society for Training and Development) ve The Outsourcing Institute üyesidir. 

Atış “2008 yılı Asya-Pasifik Küresel İnsan Kaynakları Liderlik Ödülünü” almıştır.

Farklı sektörlerde yerli-yabancı çok sayıda şirketin proje danışmanlığını yürüten Atış, Genel Müdürlük görevinin yanında, değişik şirketlerde Yönetim Kurulu Danışmanı olarak görev yapmaktadır. 

Yayınlanmış çok sayıda makale ve araştırması bulunan Atış ''iyi yönetici olmanın ipuçları'' , ''starlarla yaşamak'' , ''yeni mezunlar için işe girmenin ipuçları'' ve ''iş koçu'' isimli dört kitabını yayınlamıştır.


Linkedin profili için tıklayınız.

Referanslarımız

image5
image6
image7
image8
image9
image10
image11
image12
image13
image14
image15
image16
image17
image18
image19
image20
image21
image22
image23
image24
image25
image26
image27
image28
image29
image30
image31
image32
image33
image34